Reference

Klenoty Vondráček IconKlenoty Vondráček

Parléřova 34, Kolín I

5,0 18 reviews

 • Avatar Monča Kašparová ★★★★★ před měsícem
  Nejlepší
 • Avatar Josef Jelinek ★★★★★ před 3 měsíci
  Majitel pan Vondráček je velmi ochotný a vstřícný. Na prodejně mají skladem řadu kvalitních hodinek od švýcarských a japonských výrobců. Jedny pěkné hodinky jsem koupil. Rád se do obchodu budu vracet.
 • Avatar Jitka Podroužková ★★★★★ před rokem
  Pokud hledáte obchod, kde Vám pomohou s výběrem krásných šperků a ještě Vám k tomu rádi uvaří kávu, přijďte sem. Narozdíl od velkých neosobních poboček větších firem se zde o Vás starají a cítíte, že si majitelé zakládají na osobním přístupu. Ještě aby ne, když se o Vás postarají samotní manželé Vondráčkovi.
 • Avatar Kateřina Trnková ★★★★★ před rokem
  U pana Vondráčka jsem nakupovala již vícekrát. Dceři pomohl a upravil náušnice tak, že ji sedí úplně neuvěřitelně. Mám ráda osobní přístup, ochotu a velkou vstřícnost. Takže když jsem od rodiny dostala řetízek s přívěskem a řetízek mi byl krátký, vůbec jsem se nebála jít řetízek vyměnit a opravdu jako vždy úžasná vstřícnost, pomoc ........ co dodat až budu cokoliv potřebovat, vždy se budu vracet přímo sem.
 • Avatar Kristýna Hron ★★★★★ před rokem
  Velká ochota vyjít vstříc požadavkům zákazníka. A rychlé jednání. Doporučuji
 • Avatar Jakub Zapletal ★★★★★ před rokem
  Značky které asi jinde v Kolíně neseženete. Personal ochotný a milý
 • Avatar D. N. Polfox ★★★★★ 3 years ago
  Má první návštěva tohoto klenotnictví, mě v mnoha ohledech mile překvapila.
  Kolínské poměry nejsou vždy zrovna na nejvyšší možné úrovni, spíše naopak. Pokud chcete vyšší kvalitu zboží, profesionálního přístupu a chování personálu, zpravidla uspějete spíš v Praze, než v Kolíně. Ovšem jedna výjimka tu přeci jen je. Mluvím o Klenotnictví Vondráček.
  Vybíral jsem dlouho a pečlivě z pestré nabídky a stále jsem měl příjemný pocit, že jsem vítáný a vážený zákazník, nebo dokonce host. Milé a vstřícné jednání obou klenotníků, přesahovalo prostou, odměřenou zdvořilost, běžnou u konkurence. Spíše navozovalo přátelskou atmosféru, důvěru a radost z nakupování.
  Podobné jednání je v Kolíně vzácnost. Zároveň v kombinaci s krásnými šperky s příjemnou cenou, a skutečně širokým výběrem, je toto hodno úcty a to nejen na zdejší poměry. Mám svá oblíbená místa, kam chodím šperky kupovat, upravovat a spravovat. Domnívám se, že často hodiny strávené na cestě k tomu, či onomu zlatníkovi, jsou minulostí.
  Málokdy dokáži být nekriticky. Tentokrát mi to však problémy nečiní. Pro mě osobně, se jedná o nejlepší klenotnictví v Kolíně. Proto mohu všem milovníkům krásných kamenů, zlata a stříbra doporučit zdejší nákup. Jsem přesvědčený, že budete mile překvapeni, přístupem, výběrem zboží i cenou...